Yükleniyor...
Dil / Language
Sultan Kamp

Sultan Camp

> Doğa! En küçük bir çaba harcamadan ve mükemmel bir kusursuzlukla en basit maddeden son derece farklı şeyler yaratıyor; hepsinin üzerine de ince bir tül örtüyor. Yarattığı her bir parçanın kendine has özellikleri, her bir durumun ayrı açıklaması var ama sonuçta hepsi birlikte bir bütünü oluşturuyorlar. "Goethe"

> Şehir hayatından , karmaşadan, egzoz dumanından, koşturmacadan, stres ve kalabalıktan; artık kendisini doğanın bir parçasıymış gibi hissedemeyen doğa tutkunlarını kampımıza davet ediyoruz.

> Nisanda minik kaplumbağalar, mayısta ateş böcekleri , haziranda kaplan kelebekleri ve bütün yaz boyunca cırcır böceklerinin sesleriyle kendinizi her şeyden uzak ama her şeyin tam ortasında hissedeceksiniz.

> Sultan Kamp'tan 5 dakikalık yürüyüş patikasıyla el değmemiş sahile inip, beyaz kumsalda cennetten anlar yaşayıp, mağaranın sizin için saklamış olduğu güzellikleri keşfedebilirsiniz. Aladere Şelalerine Kaplan Kelebekleri eşliğinde yürüyüş yapıp, göletlerde arınabilir koyun çevresindeki bakir koylara yelken açabilirsiniz.

Sultan Camp